Goofy & Lemka

Spójrz mi w oczy

FUTROGRAFIA - FOTOGRAFIA ZWIERZĄT

Co łączy bohaterów tej historii? Obłędne oczy oraz tymczasowe dzielenie domu.

Goofy (tutaj jeszcze jako Niuniuś) od razu zwrócił naszą uwagę swoim puchatym i białym niczym śnieg futerkiem. Kiedy go poznaliśmy, był śpiącą i niezbyt zaangażowaną w sesję kruszynką. Zachwyciła nas jego uroda, w tym różnobarwne – jedno niebieskie, drugie bursztynowe – oczy. W czasie naszej wizyty wypoczywał w swoim „pontonie”, nie zważając na całe zamieszanie.

Poznaliśmy także Lemura, kotkę o równie imponujących oczach, które zainspirowały opiekunów do wyboru takiego a nie innego imienia. Lemka jest niezwykle przyjacielskim kotem, kochającym zarówno ludzkie, jak i kocie towarzystwo. Wykazuje się również talentami głosowymi: potrafi śpiewać i z ochotą wchodzi w niekończące się dyskusje.

Oba koty przebywały u Gosi i Mariusza, którzy prowadzą dom tymczasowy – ciepłą i bezpieczną przystań dla kotów (czasem też innych zwierząt) szukających własnego domu. To tam spotkaliśmy się podczas sesji, która miała pomóc w poszukiwaniach. Obecnie Goofy i Lemka mieszkają w swoich własnych domach – Goofy wraz z Fafikiem, a Lemka z kotką o imieniu Lamia.

Goofy & LemkaGoofy & LemkaGoofy & LemkaGoofy & LemkaGoofy & LemkaGoofy & LemkaGoofy & LemkaGoofy & LemkaGoofy & LemkaGoofy & LemkaGoofy & LemkaGoofy & LemkaGoofy & LemkaGoofy & LemkaGoofy & LemkaGoofy & LemkaGoofy & LemkaGoofy & LemkaGoofy & LemkaGoofy & LemkaGoofy & Lemka